Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Zažiar – nová kolekcia venovaná nám

Mnoho z vás sa pýtalo, prečo sme sa rozhodli zmeniť naše veci a vytvorili novú kolekciu, ktorá je o trochu iná ako oblečenie doteraz. V tomto článku nájdete nie len vysvetlenie, ale aj náš pohľad na celú túto kolekciu. Kolekcia zažiar, ktorá bola vytváraná od srdca, zožala úspech nie len medzi našími sledovateľmi, zákazníkmi ale i známymi.

nášunice nosimumenie

Rob to čo miluješ, buď tým v čo veríš

Nová kolekcia nám všetkým má ukázať, že sa dostaneme najďalej, ak robíme to čo milujeme. Občas zídeme z cesty, ale stále je skvelé, ak sa na ňu dokážeme vrátiť. Už dlhsí čas, som rozprávala sestre o tom, ako sa mi páčili naše veci vytvárané keď sme začínali. Nemyslela som to tak, že tie čo tvoríme teraz sú zlé, no niečo v nich chýbalo. Chýbalo v nich nadšenie, láska, súdržnosť a jednotnosť. To všetko sme dali do novej kolekcie.

Kolekcia, ktorá je celok

Nikdy sme nevytvorili kolekciu, ktorá by vytvárala celok. Prečo? Lebo sme si mysleli, že je to len nudné šitie jedného strihu dookola. Napriek tomu sme to tento krát skúsili. Bolo to úžasné! Každá vec pekne ladila k tej ďalšej a tak vznikala kolekcia. Taká tá, ktorá vyzerá skvelo osobitne, no ešte lepšie spoločne. Viete, to šteklenie motýľov v bruchu, keď to vidíte. No keď vidíte aký to má úspech medzi zvyšnými ľuďmi, ako to vnímajú oni, to je ešte viac.

šaty galaxy nosimumenie

Zažiar

Každá žena a čo i len žena, ale aj muži, chcú mať pozornosť. Možno nie vždy celého mesta, ale minimálne od pár ľudí áno. Kolekcia zažiar, nie je vytváraná tak, aby vás od začiatku hlavnej bolo vidno až na koniec, ale aby ste žiarili v tom pravom slova zmysle. Tak, aby ste sa cítili maximálne pohodlne, občas sa odleskli a občas zase schovali. Pretože každý z nás ma rôzne dni.

Kolekcia s posolstvom a autorskými pocitmi

Táto kolekcia je iná a prečo? Lebo my, ako autori sme do nej dali veľmi veľa. Veľa času, financií, lásky, pocitov a autorstva. Každý kúsok sme si piplali až kým sme nemali pocit, že je ten pravý. Dali sme do toho obrovskú dušu a cit. Kolekcia je poznačená autorstvom minimalistu, ktorý občas odbehne do extravagancie, parížskym štýlom či jedinečnosťou. Každý kúsok tvorí originál.

Outfity v oblečení od nosimumenie z novej kolekcie

Pre vás

Snažíme sa čím ďalej vyhovieť vám a tým menej pozeráme na seba. No tento krát sme to spojili. Boli sme možno väčšími sebcami, než zvykneme, ale stálo to za to. Pozerali sme na to, čo by sme nosili, kupili, aké sú reálne ceny v obchodoch, kto nás môže podporiť čo si môžu ľudia dovoliť a čo je príliš. Zároveň, sme chceli aby to bolo niečo, pri čom si poviete WOW a niečo čo budete chcieť mať vo svojích šatníkoch.

A tak veríme, že všetko čo sme chceli sme splnili. Aj v to, že tieto city, lásku, jedinečnosť a ten kúsok pre vás v tej práci vidíte. Možno ste si už našli aj kúsok ktorý by vás hrial pri srdci. Tento kúsok čaká na vás, tam v našom pomyselnom internetovom výklade, kde si ho môžte zakúpiť s pohodlia domova, od lokálneho výrobcu.

Podporiť nás môžte sledovaním na Facebooku Instagrame.

Spoznať nás môžte aj na našom YouTube kanály.

Zdieľať článok:

Najnovšie články