Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Kam sa chystáte vyraziť na Halloweenskú párty s deťmi tento rok?

Jesenné prázdniny v tomto roku budú od 30.10.2019 do 3.11.2019 a podľa dátumu už sú takmer tu a s nimi aj Sviatok všetkých svätých. Deti toto obdobie milujú nielen kvôli očakávanému oddychu, ale aj kvôli množstvu ponúkaných atrakcií, ktoré sa na Halloweena konajú. Že si neviete vybrať?

Prinášame zoznam top atrakcií, ktoré rozhodne stoja za to ich navštíviť.

Halloweensky zábavný park- Familypark

Halloween vo Familyparku môžete tento rok zažiť už od 25.10. až do 3.11.2019. Manažment Familyparku sa nechal inšpirovať tradičnou mexickou oslavou na počesť mŕtvych -Fiesta de los muertos. Sviatok sa od bežného Halloweenu líši iba tým, že je viac oslavou ako strašením. Deti i dospelí chodia oblečení v pestrofarebných kostýmoch s namaľovanými lebkami po uliciach, pričom spievajú, tancujú, jednoducho oslavujú svojich zosnulých. Maskotom tohto sviatku vo Familyparku bud Filippo, ktorý predvedie deťom svoju šou a ako zlatý klinec programu bude veľká šou s prekvapením. Okrem množstva svetelných efektov, môžete v parku navštíviť Cirkusový stan, strašidelný sprievod či Zámok Duchov.

Halloween v Aquaparku

Pokiaľ radi zažívate Halloween tak trocha netradične v spojení s vodou, Aquacity Poprad pre vás a vaše deti pripravil výnimočný program. Halloween začína od 31.10.2019 a končí 2.11.2019. Na programe je žabí sliz, výuka strašidelného tanca Thriller či dokonca mini diskotéka strašidiel s maskotom Scooby Doo. Dobrá Halloweenska párty sa nezaobíde ani bez vyrezávania tekvíc či maľovania na tvár. Deti sa môžu zapojiť do mnohých hier a súťaží, ako je napríklad Metlobal na námet z Harryho Pottera. Na dospelých čakajú tiež mnohí zaujímavé Halloweenske atrakcie.

Strašidelná noc v Zoo

No a ak by sa vám toho strašenia zdalo primálo. Deťom môžete dušičkovú atmosféru ozvláštniť aj vstupom do Zoo. Bojnická zoologická záhrada usporiada 30.10.2019 strašidelnú noc pre všetkých, ktorý sa „neboja vlastného strachu“. Deti sa zabavia rôznymi aktivitami a strašidelnými pokusmi, pričom každý nebojácny účastník bude odmenený. Noc bude ukončená lampiónovým sprievodom po zoologickej záhrade.

Tak čo? Máte už vybratý Halloweensky kostým?

 

Zdieľať článok:

Najnovšie články